Hakkımızda

YEŞİL ADAM sigara ve alkole karşı savaş açtı.Çocuklarımızın rızkını,alnımızın terini,ev kirası öder gibi sigara ve alkole vermeyelim,çaresiz değilsiniz.
YEŞİL ADAM sigara ve alkol sorunlarınızda yanınızda.
YEŞİL ADAM tiyatro ekibiyle birlikte sosyal projelerde tüm Türkiyede yanınızda, sosyal projeleriniz ve etkinliklerinizde arayabilirsiniz.
      Başta Amerika, Rusya, Fransa, Hollanda, Almanya, Avusturya ve Belçika olmak üzere 20 den fazla ülkeye sigara tiksindirici  ‘’YEŞİL ADAM’’ gönderilmektedir. YEŞİL ADAMI ,Uluslararası  sigara ve alkolle mücadele derneği desteklemektedir.

Yoksunluk sendromu üzerine çalışması yapılan bir doktora tezinden ortaya çıkarak alkol ve sigara sorunlarında onbinlerce kişiye yardımcı olmuştur.
Sosyal bir proje ile 4 kişiye yeşiladamla sigarayı bıraktıranlara küçük altın hediye etmektedir.


Sadece 7 Günde Sigarasız bir hayata merhaba demenizi sağlayacak Yeşil Adam Sigara Tiksindirici'yi sadece 90 TL'ye satın alabilir ve yeni hayatınıza hemen başlayabilirsiniz.

Unutmayın Ürünlerimizden memnun kalmaz ve 7 Gün boyunca kullandığınız da sigarayı bırakamazsanız ücretsiz olarak desteklerimize siz sigarayı bırakana kadar devam ediyoruz.
Sigara ve alkol sorunu yaşıyorsanız,çevrenizde,sevdiklerinizde bu tür sorunlar varsa tam destek ve garanti veriyoruz.
Çok geniş sağlık ve kozmetik ürünleriyle bayilikler veriyoruz, kiranızı karşılıyoruz.YEŞİL ADAM yakında ürün geliri ile hatıra ormanında fidan dikmeye başlıyacaktır. Aynı zamanda bir hedefide gelirinin bir kısmı ile aş evleri oluşturmayı amaçlamaktadır.hemde faydalı olayım,hem sevdiğim işi yapayım,hem kazanayım diyorsanız,arayın görüşelim.