Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Hakkımızda

  Halkımıza iyi ve güzel olanı verebilmek adına; daha temiz bir çevre için nasıl hizmet verebiliriz düşüncesi ile ortaya çıkan yeşil adam firması 2010 yılında kurulmuştur.

  Firmamız ve bünyesinde çalışanları müşterilerine hizmet yolunda kaliteli ürün üretme konusunda asla taviz vermemiş, adının kalite demek olduğunu bilinçlere kazımak için ürünlerde kaliteden ödün vermeyerek sadece Türkiye çapında değil dünyada da adını duyurmak için çalışmalarına devam etmektedir.

  Halen Amerika, Rusya, Fransa, Hollanda, Almanya, Avusturya ve Belçika olmak üzere 20 den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

  Kişisel temizlik sabun parfüm bitkisel yağlar ve bitkisel kapsüller üzerine üretimleriyle sektörde faaliyet gösteren firmamız ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürme yolunda emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

  Şirketimizin başarı ve özgüveninin arkasında hizmet kalitesini ön planda tutan müşteri odaklı yaklaşım ve gelişime ayak uydurma politikası yer almaktadır.

  Bu düşünceden yola çıkan firmamız küresel planda yer edinme yolunda hergün bir önceki günden daha ilerde olmak adına dünyada ihracat sektöründe kendine yer edinmektedir.

  Siz değerli müşterilerimizin desteğiyle günden güne büyüyen firmamız bir Türk firması olarak dünya firmalarının içinde bayrağımızı dalgalandırmaktadır.

  Firmamız halkından aldığı bu güçle büyüme yolunda ilerlerken halkına hizmeti bir borç bilip, sosyal sorumluluk projelerine de el atarak, Türk toplumun hayatında olumlamalar yaparak gerek toplumsal hayatta faydaya yönelik gerekse doğaya destek babında iz bırakmayı amaç edinmiştir.

  Amacın sadece kazanmak değil, birlikte başarmakta olduğunun bilincinde olan firmamız toplumsal fayda ve ekonomik kalkınma arasında denge politikasının farkında olup, büyümenin gelişme anlamına gelmediğinin gelişmenin toplumla birlikte hareket etmek olduğunun farkındadır ve daima farkında olacaktır.

 

 

Kapat